RBD is LOVE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je sajt za RBD fanove:)))Uzivajte!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SUSKA SE SUSKA............

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*DuLcE~AnGeL*100%!!!
Zavolela si RBD
Zavolela si RBD
*DuLcE~AnGeL*100%!!!


Ženski Broj poruka : 78
Godina : 30
Datum upisa : 24.09.2008

SUSKA SE SUSKA............ Empty
PočaljiNaslov: SUSKA SE SUSKA............   SUSKA SE SUSKA............ Icon_minitimePon Sep 29, 2008 11:16 pm

shta? pa da je maite shutnula swog dragog wjerenika, bacila mu prsten pod noge i rekla KRAJ JE! dobro nije bash tako...
pricha se da se par razishao, ali da su i dalje u dobrim odnosima. Nawodno, kriwac za raskid je ni manje ni wishe nego - Christopher Uckermann alias Ucker. Swe cheshce owo dowje su widjani kako se drzhe za rukice, razmjenjuju njezhne poglede, miluju se etc etc a Guidu je to dosadilo i odluchio da - powuche crtu
narawno, iako bih ja mnogo mnogo mnogo mnogo woljela da je owo istina - za sada je samo trach. iako na owoj slici shto slijedi, mozhe se widjeti Uckerow ljubomoran pogled...wi procijenite sami...ali ja mislim da je zezci trac....
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Ženski Broj poruka : 104
Godina : 31
Datum upisa : 23.08.2008

SUSKA SE SUSKA............ Empty
PočaljiNaslov: Re: SUSKA SE SUSKA............   SUSKA SE SUSKA............ Icon_minitimePon Okt 13, 2008 11:46 pm

gde je slika? pa ja ne bih volela da su zajedno. ja sam cula da su raskinuli jer zbog kolege na onoj njenoj seriji!
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdisloveserbia.turtle-forum.net
 
SUSKA SE SUSKA............
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD is LOVE :: RBD CLANOVI :: mAiTe-
Skoči na: