RBD is LOVE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je sajt za RBD fanove:)))Uzivajte!
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Interwiju sa Dul

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
*DuLcE~AnGeL*100%!!!
Zavolela si RBD
Zavolela si RBD
*DuLcE~AnGeL*100%!!!


Ženski Broj poruka : 78
Godina : 30
Datum upisa : 24.09.2008

Interwiju sa Dul Empty
PočaljiNaslov: Interwiju sa Dul   Interwiju sa Dul Icon_minitimePon Okt 06, 2008 11:10 pm

Julieta - Mnogo fanova se iznenadilo da nemas decka.Jel to tacno?

Dulce - Jeste. Sada smo prijatelji.Sve sto se desilosa Memom bilo je divno, mogu da priznam da sam nesto naucila i sazrela u toj vezi.Ne znamda li cemo jednog dana ponovo biti zajedno,ali znam da sve sto se desilo je nezaboravno.


Julieta - Ali bilo je i izdaje manje sa tvoje vise sa njegove strane.

Dulce - Ne,ne nasa veza je uvek bila iskrena.Uvek smo trazili stvari za nase dobro, i kada smo otisli da vidimo,imali smo vise(ventajas sam zaboravila sta znaci)pre nego zajedno.


Julieta - Raskinuli ste jednostavno ili je bilo tesko da se suocite sa tim?

Dulce - Uvek je tesko raskinuti sa onim kome se divimo.Nismo hteli da pravimo razliku,to je stvar koja nema mnogo intimnosti da bi(Revelar)svet.Iskreno zakljucili smo da nam neide bas najbolje,da ima distance,nismo imali vremena.To je bila epohagde jedno drugog nismo
prepoznavali!?


Julieta - Hoces da kazes da si nasla nekog?

Dulce - Nisam...hocu reci JESAM.Ima nekog ko me odusevljava i da me svakim danom sve vise i vise fascinira.Uvek me podrzava i ta osoba je zauzela delic moga srca.Trenutno sam smirena i nisam ni zakakvu vezu.Hocu da uzivam u ovom momentu a srce cu prepustiti Bogu.


Julitea - Mozda je ta osoba ukrala tvoje srce?

Dulce(Smeje se!!) - Mozda jeste mozda nije.Mislim na Mema,on jedivan i uvek je bio uz mene.Jos uvek mu sedivim,ali imam svoje sumnje u srcu.


Julieta - Mislis da su ti medii pomogli da raskines?

Dulce - Ne.Logicno da ne.Nasa ljubav nijezavisila od nekih(hojas imprimidas)Jednastvar jenasa,raskinulismo nasom odlukom razlozi su licni.Mediji mogu da pisu sta hoce,znamo nasu pricu i nema sumnje sta je bilo u nasoj vezi.


Julitea - SUMNJE DA SI IZLAZILA SA CHRISTOPHEROM SU ISTINITE?

Dulce - Ne.Christopher je moj najbojli drugi svakim danom me sve vise iznenadjuje SVOJOM NEZNOSCU PREMA MENI!Logicno je da i ja njega volim alisamo kao druga(ta prica nam je poznata )Stvar zbog kojeg sam izdala Mema je samo sto sam bila iznenadjena Christopherom.Nemojteda mesate prijateljstvo je prijateljstvo,a veza je veza.


Julieta - Posto si sama,mislis da bi moglo nesto da bude izmedju vas?

Dulce - KO ZNA! Bilo bi lepo kada bi imala nekog pored mene kao sto je Chris,ali ne znam sta ce biti.Chris jesladak i vrlo nezna osoba,zajednose smejemo i prenosimo jedno drugom srecu.


Julieta - Znamo da te mnogo vole i podrzavaju kolege izseruje Rebelde. Derrick James ti salje cvece, Mike Biago y Angeliqua Boyer dolaze kod tebe na snimanja kad god mogu y Zoraida Gomez je(hospedada) kod kuce,pored drugih obaveza. Da li si srecna sto imas ovoliku podrsku?

Dulce - Da naravno. Moji prijatelji i porodica su najlepse sto imama. Iskreno sam im zahvalna za sve sto su uradili za mene.


Julieta - Fanove takodje ubija sumnjada se vratis Ponchu?

Dulce - NI TO NE ZNAM! Uvek sam ga volela, jer je do sada bio osoba koja
me je najvise usrecila. Ali mislim da mogu da se vratim Memu ili da nadjem novu ljubav.


Julieta - Pa to nam bas treba(smeh). Imamo Derricka, Poncha, Christophera pa mozda opet bude Memo?

Dulce - O Boze(smeh) Ne, ne. Smirena sam i zivim svaki mopmenat u udarcu(??), nikad se nisam opterecivala budusnoscu.


Julieta - Kada bi birala izmedju nih, ko bi to bio?

Dulce - Ne znam (SMEH)CHRISTOPHER
lol! Very Happy Very Happy jeeeeeeeeeeeeee!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Ženski Broj poruka : 104
Godina : 31
Datum upisa : 23.08.2008

Interwiju sa Dul Empty
PočaljiNaslov: Re: Interwiju sa Dul   Interwiju sa Dul Icon_minitimePon Okt 06, 2008 11:51 pm

lazucka! ZNAM DA JE SA CHRISTOPHEROM!!!!!!!! TO SE VIDI!!!!!!!! uf ma neee za mene je stvoren christopher hehe lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdisloveserbia.turtle-forum.net
 
Interwiju sa Dul
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD is LOVE :: RBD CLANOVI :: dUlCe MaRiA-
Skoči na: